MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 11811389
nr 1181 1389
Bokhylla
30-tal. Längd: 120, djup: 26 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 maj 2018
kl 21:00:26
200 kr
250 kr
400 kr